10 Mayıs 2014 Cumartesi

Anneler için Doğum Öncesi Bebek Alışveriş Listesi


Merhaba

Hamileliğinizin son dönemecine girdiniz ve hummalı bir hazırlık başladı ama tam olarak neleri almanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Bebek sektöründe çok fazla ürün ve bilgi kirliliği olduğundan, panikleyip zorlanmanız ve önünüze gelen her şeyi almanız çok olası.

Arkadaşlarımın da ricası ile, başka annelere de doğum hazırlıklarında bir nebze faydası olması için kendimin ve çevremdeki arkadaşlarımın tecrübelerinden yola çıkarak oluşturduğum listemi paylaşmak istedim. Bu liste son 1 yıl içerisinde ben dahil toplam 8 anne tarafından kullanıldı ve ‘ah keşke şunu da alsaydık’ ya da ‘niye bunu aldık ki’ demedik, umarım faydası olur. Biraz detaylı ve idealist bir liste, dediğim gibi eksiği pek yok, fazlası kişiye göre değişir...

İlk listemiz bebek ile ilgili ihtiyaçlardan oluşuyor. Aşağıdaki linkten bakabilir, alış verişe giderken çıktısını alıp yanınızda götürebilirsiniz. Mobilya ve bebek odası dekorasyonunu özellikle eklemedik listemize, herkesin bütçe ve zevkine göre olan bir konu olduğu için.

https://docs.google.com/file/d/0B5IduZM6x1PsdUNEVHNBdElUVzQ/editTakip eden yazımızda annenin ihtiyaçları listemi ve tavsiye kitapları paylaşacağız.

Keyifli alış verişler şimdiden ve bebeğinizi sağlıkla, güzel günlerde büyütmeniz dileğiyle...


Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!


Sevgiyle

Anıl- Doğal Aile


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder